Originální produkty » Dekang » balení DEKANG Silver

Originální náplně Dekang Silver
Changning Dekang Biotechnology Co.,Ltd.

Originální náplně do elektronických cigaret, které skutečně zaručeně pochází od největšího světového výrobce Dekang Biotechnology, se již delší dobu prodávají v takzvané sérii Silver. Nově se pak mění obal a zároveň značka na Vapor Flavor.

Všechny produkty prochází přísnou kontrolou kvality a mají mnoho mezinárodních certifikátů. Dekang přímo spolupracuje (jako jediný výrobce) s renomovanými univerzitami v Evropě a ve Spojených státech.

Dekang Vapor Flavor (Silver Label) poznáte podle několika znaků, které musí být splněny. Dbejte při koupi na to, abyste skutečně od Vašeho prodejce dostali originální náplň od výrobce, nikoli jen „vodičku“ pochybné kvality a původu, která by mohla být neblahý dopad na Vaše zdraví!

Náplně poznáte podle originálního balení vyobrazeného na okolních obrázcích. V prodeji jsou klasické Silver krabičky (bílo-zelená varianta), stejně tak novější série Vapor Flavor (barevná krabička s převládající červenou barvou) a uvnitř najdete lahvičku vždy tohoto tvaru. Celá lahvička je v igelitovém obalu (abyste mohli zkontrolovat její neporušenost), s bezpečnostním uzávěrem a úzkým hrdlem, které musíte před prvním použitím odstřihnout.

Bohužel v současné době je situace na českém trhu taková, že mnozí prodejci nabízejí náplně do elektronických cigaret a uvádějí coby výrobce Dekang, přestože to v mnoha případech není jisté. Při koupi proto buďte obezřetní a chtějte pouze originální balení zajišťující kvalitu, zdravotní nezávadnost, skvělou a vždy stejnou chuť.

Doporučená maloobchodní cena: 109 Kč